POKAL TARZS 2020 - rezultati predtekmovanja
         
 4. 9.2020
         
SKUPINA EKIPA 1  TOČK RAZLIKA   EKIPA 2 TOČK RAZLIKA   EKIPA 3 TOČK RAZLIKA
                       
1 ŠTAJERCI 7 +1622 : OLDTAJMERJI 6 -767 : ORMOŽ PUBRECI 5 -855
  Kodba Stanko 3 1063   Krajnčič ivan 2 -198   Vizjak Damjan 3 +719
  Kodrič Jože 3 +1063   Hajnšek Tanja 2 -201   Lazar Rajko 1 -695
  Križanič Danilo 1 -521   Lipnik Jožef st. 2 -368   Serec Miran 1 -879
2 TDP - POKAČI 5 +127 : ORMOŽ COBRA 8 +618 : ORMOŽ PRLEKI 5 -746
  Bregar Jože 2 +449   Nemšak Leon 3 +635   Mušič Gorazd 3 +387
  Milunič Milovan 2 -19   Ivanuša Jani 3 +68   Zadravec Zlatko 1 -49
  Cobelj Samo 1 -303   Munda Marjan 2 -84   Mumlek Štefan 1 -1084
3 PAGAT 1 7 +890 : VALAT 4 5 +196 : PAGAT 4 6 -1086
  Bohak Branko 3 +518   Zagoričnik Matjaž 3 +1167   Krajnc Marija Majda 3 +829
  Žamut Ivan 2 +744   Rugelj Mitja 1 -457   Bratušek Jožef 2 -4
  Kobalej Leopold 2 -372   Vidovič Franc 1 -514   Božaj Ana 1 -1911
4 KAVAL PREMIUM 6 -54 : TDM MARIBOR 4 -921 : VALAT 2 8 +975
  Drev Iztok 3 +433   Golob Stanko 2 +173   Randjelovič Boško 3 +639
  Trauner Robert 2 +36   Korez Milan 1 -419   Jelakovič Ivan 3 +350
  Jerič Bojana 1 -523   Salamon Tone 1 -675   Ajd Josip 2 -14
5 PAGAT 3 6 +725 : MB-7 6 -268 : KAVAL 3 6 -457
  Merkuš Anton 3 +1370   Brcko Danijel 3 +389   Anzelc Živko 3 +691
  Vrecl Gajšek Gizela 2 -326   Šijanec Branko 2 -292   Fekonja Milan 2 -70
  Voh Albin 1 -319   Radolič Igor 1 -365   Cizej Boštjan 1 -1078
6 BOČ 9 +1800 : MALEČNIK 5 -537 : PAGAT 2 4 -1263
  Pučko Rudolf 3 +861   Somer Štefan 2 +155   Pilih Marijan 2 +34
  Salobir Norbert 3 +673   Lampret Franc 2 +15   Dedić Ljubo 1 -421
  Plavčak Leopold 3 +266   Kaučič Darko 1 -707   Purkhard Dušan 1 -876
7 MAR-ROG 8 +1476 : VALAT 3 4 -665 : ORMOŽ RIBIČI 6 -291
  Banko Dušan 3 +778   Plazar Nada 2 +260   Krajnc David 3 +431
  Sušec Igor 3 +669   Selič Zvone 1 -430   Horvat Dušan 2 -204
  Bastašič Milan 2 -1   Plazar Branko 1 -495   Kolarič Matija 1 -518
8 TSK PECA 7 +2113 : TSK REZERVE 7 -377 : KAVAL 4 4 -1736
  Vidmar Drago 3 +1211   Ošlovnik Peter 3 -129   Vengušt Marjan 2 -18
  Filipančič Igor 3 +1013   Lotrič Stanko 2 -37   Mlinar Vlasta 1 -544
  Stegnar Jure 1 -111   Skitek Zdenko 2 -469   Felicijan Divjak Nena 1 -1174
9 TEAM GROZDEK 6 +1143 : KURENTI 7 -309 : DONAČKA 5 -834
  Duler Toni 3 +1384   Kokol Aleš 3 +538   Zafošnik Vladimir 2 +88
  Tušek Lidija 2 -47   Starkl Peter 3 +106   Vrečar Željko 2 -431
  Hasemali Fredi 1 -194   Derbuc Darko 1 -953   Kamenšek Ana 1 -491
10 KAVAL 1 9 +2242 : VALAT 1 3 -1571 : TSK URŠLJA 6 -671
  Štante Sašo 3 +1188   Gradišnik Dušan 1 -316   Ognjanović Dragan 2 +59
  Žolnir Bojan 3 +542   Smodej Jože 1 -601   Golob Drago 2 -196
  Karat Samo 3 +512   Mastnak Nikolaj 1 -654   Mori Boris 2 -534
11 EMONA GOLD 8 +1044 : EMONA SILVER 7 +840 : FENIKS 3 -1884
  Lakić Fikret 3 +543   Plestenjak Franci 3 +618   Černic Sergej 1 -120
  Papič Laura 3 +99   Petelin Tomislav 2 +201   Čelešnik Božidar 1 -744
  Špacapan Alenka 2 +402   Breceljnik Borut 2 +21   Ferjan Vili 1 -1020
12 TAROK KRANJ 5 -251 : EMONA WOOD 5 -231 : KRANJ - VETERANI 8 +482
  Makovec Bojan 2 -39   Veladžić Ibrahim 3 +117   Pestar Branko 3 +267
  Veselič Renato 2 -60   Bojičić Milenko 1 +141   Mohorič Peter 3 +180
  Bizjak Franc 1 -152   Vrtovec Dušan 1 -207   Škofic Vinko 2 +35
13 EMONA MUŠKETIRJI 4 -1127 : TAGOSS 7 +997 : PLATELCI 7 +130
  Milošević Milan 2 -180   Vidmar Jorgi 3 +749   Venta Emil 3 +366
  Trklja Vidoslav 1 -454   Novič Zoran 3 +434   Praprotnik Srečko 2 +20
  Čepon Dušan 1 -493   Nabergoj Simon 1 -186   Zvržina Bojan 2 -256
14 BKH1 8 +980 : EMONA BRONZE 3 -1951 : POŠTENJAKI 7 +971
Rožman Danijel 3 +637   Smrdel Franc 1 -569   Zakrajšek Matjaž 3 +914
Rus Marjan 3 +473   Duračkovič Sead 1 -598   Čondič Valter 2 +125
Verčič Milan 2 -130   Ali Bojana 1 -784   Tomšič Marjan 2 -68
15 ŠDS NM 7 +657 : EMONA MAG 6 -303 : VALAT 5 - ILIRIJA 5 -354
Ivanetič Zvone 3 +643   Zupanec Ana 3 +298   Kureš Branko 3 +583
Slapničar Brane 2 +136   Zabavnik Gregor 2 -140   Klemenčič Stane 1 -434
Leko Zoran 2 -122   Rihar Marko 1 -461   Kadunc Stane 1 -503
16 PREVOZI BREGAR 8 +883 : EMONA NOVINCI 4 -221 : TDL VITEZI 5 -662
Lavrič Jože 3      +555   Šušteršič Marko 2 +486   Cvrle Branislav 3 +455
Bregar Roman 3     +179   Trplan Andrej 1 -103   Vavpotič Milan 2 -76
Štimac Cvetko 2     +149   Kuk Vojko 1 -604   Potočnik Ivan 1 -1041
17 PRIMORCI 6 -119 : JAGRI 7 +1054 : TDL LEVEL ONE 5 -935
Jakopič Miran 3 +366   Kasalovič Aleš 3 +1334   Gorjup Marjan 3 +890
Godnjavec Franci 2 -13   Cebin Franc 2 +138   Prijatelj Marjan 1 -504
Šukljan Loris 1 -472   Volf Franc 2 -418   Hočevar Jože 1 -1321
18 ŠDS STIČNA 6 +197 : PIK 8 +1394 : EPIC 1 4 -1593
Pučko Simon 3 +142   Višček Stane 3 +707   Bajc SImona 2 -354
Porenta Srečko 2 +410   Peterman Rok 3 +674   Semenič Henrik 1 -155
Cilenšek Stane 1 -355   Hribar Ignac 2 +13   Kraševec Matej 1 -1084
19 TDL BŠD 1 7 +1018 : BKH2 6 +33 : TAGOSS 1 5 -1051
Kahrič Edo 3 +1350   Ramovš Zoran 3 +597   Lavrenčič Mitja 3 +471
Kovač Janez 2 -51   Urlep Andrej 2 -144   Smrekar Jože 1 -316
Pišek Igor 2 -281   Česen Slavko 1 -420   Božič Gregor 1 -1206
20 PRIJATELJI 8 +1119 : KRANJ OPTIMISTI 6 -18 : EMONA FAVORITI 4 -1101
Kovać Anton 3 +1044   Ažman Anton 3 +228   Paradžik Marica 2 -6
Humar Bojan 3 +72   Dolenc Matjaž 2 -180   Kamenšek Marko 1 -231
Markič Alojz 2 +3   Peternelj Henrik 1 -66   Flek Franc 1 -864
                     
Legenda:
  Uvrščene ekipe v četrtfinale                
  Izpadle ekipe                
  Ekipe, ki se niso udeležile predtekmovanja            
Na tekmovanje za Pokal TARZS 2020 se je prijavilo skupno 60 ekip. Tekmovanje je bilo izpeljano skladno s predvidenim urnikom.

Na podlagi rezultatov predtekmovanja, se je v četrtfinale uvrstilo 20 zmagovalnih ekip in 7 boljših drugouvrščenih ekip Te ekipe so  razporejene v 3 skupine po 9 ekip. Nosilno skupino (1. boben) tvori 9 najboljših ekip iz predtekmovanja, ostali dve skupini (2. in 3. boben) pa sestavljajo ekipe po načelu doseženih rezultatov.

Dutum žrebanja za četrtfinale bo določen naknadno.
 

Vrstni red ekip za žreb

       
1. BOBEN   2. BOBEN   3. BOBEN
M Ekipa Mesto Razl.   M Ekipa Mesto Razl.   M Ekipa Mesto Razl.
1. KAVAL 1 1 9 +2242   10. ORMOŽ COBRA 1 8 +619   19. KURENTI 1 7 -309
2. BOČ 1 9 +1800   11. KRANJ - VETERANI 1 8 +482   20. PAGAT 3 1 6 725
3. MAR-ROG 1 8 +1476   12. TSK PECA 1 7 +2113   21. POŠTENJAKI 2 7 +971
4. PIK 1 8 +1394   13. ŠTAJERCI 1 7 +1622   22. EMONA SILVER 2 7 +840
5. PRIJATELJI 1 8 +1119   14. JAGRI 1 7 +1054   23. PLATELCI 2 7 +130
6. EMONA GOLD 1 8 +1044   15. TDL BŠD 1 1 7 +1018   24. TSK REZERVE 2 7 -377
7. BKH1 1 8 +980   16. TAGOSS 1 7 +997   25. TEAM GROZDEK 2 6 +1143
8. VALAT 2 1 8 +975   17. PAGAT 1 1 7 +890   26. ŠDS STIČNA 2 6 +197
9. PREVOZI BREGAR 1 8 +883   18. ŠDS NM 1 7 +657   27. BKH2 2 6 +33
                                 
Ostale ekipe                              
M Ekipa Mesto Razl.                        
28. KRANJ OPTIMISTI 2 6 -18                        
29. KAVAL PREMIUM 2 6 -54                        
30. PRIMORCI 2 6 -119                        
31. MB-7 2 6 -268                        
32. ORMOŽ RIBIČI 2 6 -291                        
33. EMONA MAG 2 6 -303                        
34. TDL VITEZI 2 6 -662                        
35. TSK URŠLJA 2 6 -671                        
36. OLDTAJMERJI 2 6 -767                        
37. PAGAT 4 2 6 -1086                        
38. TDP - POKAČI 2 5 +127                        
39. EMONA WOOD 2 5 -231                        
40. MALEČNIK 2 5 -537                        
41. KAVAL 3 3 6 -457                        
42. VALAT 4 3 5 +196                        
43. TAROK KRANJ 3 5 -251                        
44. VALAT 5 - ILIRIJA 3 5 -354                        
45. ORMOŽ PRLEKI 3 5 -746                        
46. DONAČKA 3 5 -834                        
47. ORMOŽ PUBECI 3 5 -855                        
48. TDL LEVEL ONE 3 5 -935                        
59. TAGOSS 1 3 5 -1051                        
50. EMONA NOVINCI 3 4 -221                        
51. VALAT 3 3 4 -665                        
52. TDM MARIBOR 3 4 -921                        
53. EMONA FAVORITI 3 4 -1101                        
54. EMONA MUŠKETIRJI 3 4 -1127                        
55. PAGAT 2 3 4 -1263                        
56. EPIC 1 3 4 -1593                        
57. KAVAL 4 3 4 -1736                        
58. VALAT 1 3 3 -1571                        
59. FENIKS 3 3 -1884                        
60. EMONA BRONZE 3 3 -1951