POKAL TARZS 2020-2022 - rezultati četrtfinala
         
 31. 3. 2022
         
SKUPINA EKIPA 1  TOČK RAZLIKA   EKIPA 2 TOČK RAZLIKA   EKIPA 3 TOČK RAZLIKA
                       
1 KAVAL 1 8 +815 : TSK PECA 6 +626 : TEAM GROZDEK 4 -1441
  Karat Samo 3 +1026   Vidmar Drago 3 +1171   Tušek Lidija 2 -504
  Štante Sašo 3 +139   Stegnar Jure 2 -23   Duler Toni 1 -116
  Žolnir Bojan 2 -350   Filipančič Igor 1 -522   Hasemali Fredi 1 -821
2 VALAT 2 8 +1024 : ŠTAJERCI 3 -1011 : KURENTI 7 +167
  Jelakovič Ivan 3 +602   Kodrič Jože 1 -137   Kokol Aleš 3 +178
  Randjelovič Boško 3 +463   Križanič Danilo 1 -362   Derbuc Darko 2 +90
  Rugelj Mitja 2 -41   Kodba Stanko 1 -512   Starkl Peter 2 -101
3 BOČ 5 -2288 : ORMOŽ COBRA 7 +490 : TSK REZERVE 6 +1798
  Plavčak Leopold 3 +131   Munda Marjan 3 +489   Lotrič Stanko 3 +1703
  Salobir Norbert 1 -669   Ivanuša Jani 2 +47   Skitek Zdenko 2 +180
  Pučko Rudolf 1 -1750   Nemšak Leon 2 -46   Ošlovnik Peter 1 -85
4 MAR-ROG 4 -587 : PAGAT 1 5 -11 : PAGAT 3 9 +576
  Sušec Igor 2 +7   Žamut Ivan 2 +163   Vrecl Gajšek Gizela 3 +321
  Banko Dušan 1 -168   Bohak Branko 2 -40   Voh Albin 3 +128
  Bastašič Milan 1 -484   Kobalej Leopold 1 -134   Merkuš Anton 3 +127
5 EMONA GOLD 5 -1 : JAGRI 9 +1433 : POŠTENJAKI 4 -1432
  Lakić Fikret 2 +539   Kasalovič Aleš 3 +695   Čondič Valter 2 +136
  Papič Laura 2 -256   Volf Franc 3 +590   Tomšič Marjan 1 -334
  Rojs Igor 1 -284   Cebin Franc 3 +148   Zakrajšek Matjaž 1 -1234
6 BKH1 6 -264 : TAGOSS 7 +642 : BKH2 5 -378
  Verčič Milan 3 +328   Nabergoj Simon 3 +627   Ramovš Zoran 2 +102
  Rožman Danijel 2 +137   Vidmar Jorgi 3 +347   Česen Slavko 2 +4
  Rus Marjan 1 -729   Novič Zoran 1 -332   Čufer Marjan 1 -484
7 PIK 5 -260 : KRANJ - VETERANI 5 -1200 : EMONA SILVER 8 +1460
  Mrvar Ladislav 2 +379   Škofic Vinko 3 +310   Plestenjak Franci 3 +909
  Višček Stane 2 -292   Pestar Branko 1 -617   Petelin Tomislav 3 +514
  Hribar Ignac 1 -347   Mohorič Peter 1 -893   Breceljnik Borut 2 +37
8 PREVOZI BREGAR 6 -167 : TDL BŠD 1 6 +226 : PLATELCI 6 -59
  Lavrič Jože 3 +297   Vrbanc Jože 3 +347   Venta Emil 3 +83
  Ožbolt Miro 2 +17   Kovač Janez 2 -21   Praprotnik Srečko 2 +134
  Štimac Cvetko 1 -481   Pišek Igor 1 -100   Ferjan Vili 1 -276
9 PRIJATELJI 5 -1250 : ŠDS NM 8 +967 : ŠDS STIČNA 5 +283
  Kovać Anton 3 +538   Leko Zoran 3 +740   Cilenšek Stane 2 +461
  Markič Alojz 1 -587   Slapničar Brane 3 +466   Pučko Simon 2 +121
  Humar Bojan 1 -1201   Ivanetič Zvone 2 -239   Lampret Janez 1 -299
                     
Legenda:
  Uvrščene ekipe v četrtfinale                
  Izpadle ekipe                
  Ekipe, ki se niso udeležile predtekmovanja            
Četrtfinala za Pokal TARZS 2020-2022 se je udeležilo vseh 27 ekip. Tekmovanje je bilo izpeljano skladno s predvidenim urnikom.

V polfinale se je uvrstilo 9 zmagovalnih ekip.

Žreb za polfinale bomo izvedli po kosilu na ekipnem državnem prvenstvu v Rogatcu 9. aprila 2022..
 

Vrstni red ekip za žreb

       
1. BOBEN   2. BOBEN   3. BOBEN
M Ekipa Mesto Razl.   M Ekipa Mesto Razl.   M Ekipa Mesto Razl.
1.  JAGRI 1 9 +1433   4.  VALAT 2 1 8 +1024   7.  TAGOSS 1 7 +642
2.  PAGAT 3 1 9 +576   5.  ŠDS NM 1 8 +967   8.  ORMOŽ COBRA 1 7 +490
3.  EMONA SILVER 1 8 +1460   6.  KAVAL 1 1 8 +815   9.  TDL BŠD 1 1 6 +226
                                 
Ostale ekipe                              
M Ekipa Mesto Razl.                        
10.  KURENTI 2 7 +167                        
11.  TSK REZERVE 2 6 +1798                        
12.  TSK PECA 2 6 +626                        
13.  PLATELCI 2 6 -59                        
14.  BKH 1 2 6 -264                        
15.  ŠDS STIČNA 2 5 +283                        
16.  EMONA GOLD 2 5 -1                        
17.  PAGAT 1 2 5 -11                        
18.  PIK 2 5 -260                        
19.  PREVOZI BREGAR 3 6 -167                        
20.  BKH 2 3 5 -378                        
21.  KRANJ - VETERANI 3 5 -1200                        
22.  PRUJATELJI 3 5 -1250                        
23.  BOČ 3 5 -2288                        
24.  MAR-ROG 3 4 -587                        
25.  POŠTENJAKI 3 4 -1432                        
26.  TEAM GROZDEK 3 4 -1441                        
27.  ŠTAJERCI 3 3 -1101