Podeljeni nazivi 2019  
         
Podelitev nazivov je potrdil ŠKIS odbor na decemberski dopisni seji 29. 12. 2019.
       
       
Član Ime člana Klub Podeljeno 2019 Doseženo 2019 Kategorija 2018 Opombe
1173 Jakopič Miran BKP ŠM ŠM MM Na treh DP uvrščen na prvo ali drugo raiting mesto
1073 Jerič Simon TSK M M KV1 Na enem DP osvojil 7% točk, 5 x osvojil KV1
1141 Štante Sašo KVC M M KV1 Na enem DP osvojil 7% točk, 5 x osvojil KV1
0346 Ule Evald  EMO M M KV1 Na treh DP osvojil 5% točk, 5 x osvojil naziv KV1
0535 Bizjak Ciril ml. TDK M M KV1 Na treh DP uvrščen med (30) Rt igralcev, 5 x osvojil KV1
0973 Planinc Marjan TDK M M KV1 Na osmih DP se je uvrstil med prvih 100 igralcev, 2 x osvojil KV2, 5 x osvojil KV1
0102 Zagoričnik Matjaž VAL KV1 KV1 KV2 Na enem DP osvojil 7% točk
1267 Cobelj Samo TDP KV1 KV1 KV2 Na enem DP osvojil 7% točk
1441 Papič Laura EMO KV1 KV1 KV2 Na enem DP dosegla 7% točk
1406 Rožman Danijel HKR KV1 KV1 KV2 Na enem DP osvojil 7% točk
0571 Bohak Branko PAH KV1 KV1 KV2 Na enem DP osvojil 3% točk, 2 x osvojil KV2
1048 Duler Toni TDP KV1 KV1 KV2 Na enem DP osvojil 3% točk, 2 x osvojil KV2
1337 Krajnčič Ivan TRR KV1 KV1 KV2 Na enem DP osvojil 3% točk, 2 x osvojil KV2
1420 Derbuc Darko TDP KV1 KV1 KV2 Na enem DP osvojil 3% točk, 2 x osvojil KV2
1424 Venta Emil DTŠ KV1 KV1 KV2 Na enem DP osvojil 3% točk, 2 x osvojil KV2
1378 Praprotnik Srečko DTŠ KV1 KV1 KV2 Na enem DP osvojil 1% točk, 2 x osvojil KV3, 2 x osvojil KV2
1392 Vrečar Željko TRR KV1 KV1 KV2 Na enem DP osvojil 1% točk, 2 x osvojil KV3, 2 x osvojil KV2
1487 Šijanec Branko TMB KV2 KV1   Na enem DP osvojil 7% točk, ker še ni imel kategorije se mu prizna za eno nižja
1237 Veladžič Ibrahim EMO KV2 KV2 KV3 Na enem DP osvojil 1% točk, 2 x osvojil KV3
1438 Ferjan Vili DTŠ KV2 KV2 KV3 Na enem DP osvojil 1% točk, 2 x osvojil KV3
1444 Černic Sergej DTŠ KV2 KV2 KV3 Na enem DP osvojil 1% točk, 2 x osvojil KV3
1429 Horvat Dušan ORM KV2 KV2 KV3 Nastopil na 5 turnirjih na dveh DP, 2 x osvojil KV3
1447 Semenič Henrik EPI KV3 KV2   Na enem DP osvojil 3% točk, ker še ni imel kategorije se mu prizna ena nižja
1461 Pogorelc Danilo TSK KV3 KV2   Na enem DP osvojil 3% točk, ker še ni imel kategorije se mu prizna ena nižja
1484 Poklukar Andrej TDK KV3 KV2   Na enem DP osvojil 3% točk, ker še ni imel kategorije se mu prizna ena nižja
1295 Juričan Franc TSK KV3 KV3   Na enem DP osvojil 1% točk
1343 Plestenjak Franci TDK KV3 KV3   Na enem DP osvojil 1% točk
1470 Petelin Tomislav EMO KV3 KV3   Na enem DP osvojil 1% točk
1256 Vavpotič Milan EMO KV3 KV3   Nastopil na 5 turnirjih na dveh DP
1454 Čosič Ante TDK KV3 KV3   Nastopil na 5 turnirjih na dveh DP
1466 Kuk Vojko EMO KV3 KV3   Nastopil na 5 turnirjih na dveh DP
1467 Vrbanec Jože TKM KV3 KV3   Nastopil na 5 turnirjih na dveh DP
1468 Cebin Roman KTK KV3 KV3   Nastopil na 5 turnirjih na dveh DP
1472 Čelešnik Božidar DTŠ KV3 KV3   Nastopil na 5 turnirjih na dveh DP