Področna tekmovanja odprtega tipa

2022
  Odprto prvenstvo za pokal občine Rogaška Slatina - zmagovalec Jože Bregar
   
  Emonski večeri - po treh turnrijih vodi Fikret Lakić
    1. turnir (9. 6. 2022) - zmagovalka Sabina Šeško
    2. turnir (16. 6. 2022) - zmagovalec Vasja Kavčič
    3. turnir (23. 6. 2022) - zmagovalec Fikret Lakić
   
  Štajerska liga - po štirih turnirjih vodi Sabina Šeško Horvat
     1. turnir (1. 4. 2022) - zmagovalka Darinka Grivec
     2. turnir (13. 5. 2022) - zmagovalec Zoran Majcen
     3. turnir (27. 5. 2022) - zmagovalec Jože Bregar
     4. turnir (27. 5. 2022) - zmagovalec Igor Filipančič
 
2020-2021
  Štajersko-Koroška liga - zmagovalec Igor Radolič
     1. turnir (17. 1. 2020) - zmagovalec Danijel Brcko
     2. turnir (21. 2. 2020) - zmagovalec Leopold Kobalej
     3. turnir (11. 3. 2020) - zmagovalec Igor Radolič
     4. turnir (15. 9. 2020) - zmagovalec Igor Radolič
     5. turnir (24. 9. 2021) - zmagovalec Rudolf Pučko
     6. turnir (22. 10. 2021) - zmagovalec Danijel Brcko
     7. turnir (7. 12. 2021) - zmagovalec Leopold Plavčak
   
  Osrednjeslovenska liga - po treh turnirjih vodi Sead Duračkovič
     1. turnir (6. 2. 2020) - zmagovalka Laura Papič
     2. turnir (5. 3. 2020) - zmagovalec Dušan Vrtovec
     3. turnir (11. 6. 2020) - zmagovalec Gorazd Brodnik
   
   
  Gorenjska liga - po treh turnirjih vodi Zoran Ramovš
     1. turnir (17. 1. 2020) - zmagovalec Milenko Bojičić
     2. turnir (21. 2. 2020) - zmagovalec Silvester Koranter
     3. turnir (6. 3. 2020) - zmagovalec Borut Breceljnik
 
2019
  Emonski veseli december - zmagovalec Milan Milošević
     1. turnir (5. 12. 2019) - zmagovalec Milan Milošević
     2. turnir (12. 12. 2019) - zmagovalec Vojko Kuk
     3. turnir (19. 12. 2019) - zmagovalec Zoran Majcen
   
  Štajersko-Koroška liga - zmagovalec Igor Radolič
     1. turnir (25. 1. 2019) - zmagovalec Ivan Jelakovič
     2. turnir (22. 2. 2019) - zmagovalec Igor Radolič
     3. turnir (22. 3. 2019) - zmagovalec Jože Bregar
     4. turnir (26. 4. 2019) - zmagovalec Peter Kukovec
     5. turnir (17. 5. 2019) - zmagovalec Branko Šijanec
     6. turnir (31. 5. 2019) - zmagovalec Josip Ajd
     7. turnir (27. 9. 2019) - zmagovalec Josip Ajd
     8. turnir (25. 10. 2019) - zmagovalec Drago Golob
     9. turnir (22. 11. 2019) - zmagovalec Rado Roškar
     10. turnir (13. 12. 2019) - zmagovalec Branko Šijanec
 
  Turnir ob 10. letnici Društva tarok Škofljica (7. 11. 2019) - zmagovalec Evald Ule
   
  Osrednjeslovenska liga - zmagovalec Cvetko Štimac
     1. turnir (7. 2. 2019) - zmagovalec Evald Ule
     2. turnir (28. 3. 2019) - zmagovalec Cvetko Štimac
     3. turnir (11. 4. 2019) - zmagovalec Srečko Porenta
     4. turnir (16. 5. 2019) - zmagovalec Ignac Hribar
     5. turnir (13. 9. 2019) - zmagovalec Srečko Praprotnik
     6. turnir (11. 10. 2019) - zmagovalec Renato Veselič
   
  Emonski večeri- zmagovalec Sead Durčković
    1. turnir (28. 6. 2019) - zmagovec Fikret Lakić
    2. turnir (5. 7. 2019) - zmagovalec Robert Trauner
    3. turnir (12. 7. 2019) - zmagovalec Drago Golob
    4. turnir (23. 8. 2019) - zmagovalec Vili Ferjan
    5. turnir (30. 8. 2019) - zmagovalec Sead Duračković
    6. turnir (6. 9. 2019) - zmagovalec Zoran Majcen
   
  Odprto prvenstvo Škofljice (5. 9. 2019) - zmagovalec Franc Volf
   
  Odprto prvenstvo Rogatec (25. 8. 2019) - zmagovalec Franci Plestenjak
   
  Poletni ponedeljki
     1. turnir (15. 7. 2019) - zmagovalka Tanja Hanjšek
     2. turnir (29. 7. 2019) - zmagovalec Igor Sušec
     3. turnir (5. 8. 2019) - zmagovalec Danijel Brcko
     4. turnir (19. 8. 2019) - zmagovalec Jani Ivanuša
   
  Poletni turnir posameznikov v taroku (Zajčja dobrava) - zmagovalec Edo Kahrič
   
  Odprto prvenstvo Rogaške Slatine (21. 7. 2019) - zmagovalec Igor Sušec
   
  Gorenjska liga - zmagovalec Renato Veselič
     1. turnir (25. 1. 2019) - zmagovalec Franci Plestenjak
     2. turnir (22. 2. 2019) - zmagovalec Evald Ule
     3. turnir (15. 3. 2019) - zmagovalec Zoran Majcen
     4. turnir (5. 4. 2019) - zmagovalka Alenka Špacapan
     5. turnir (19. 4. 2019) - zmagovalec Henrik Peternelj
     6. turnir (17. 5. 2019) - zmagovalec Srečko Porenta
 
  Turnir ob 15. letnici Tarok društva Ormož "Štraus" - zmagovalka Lidija Tušek
   
  Tradicionalni turnir DTŠ (18. 4. 2019) - zmagovalka Laura Papič
   
  II. memorial Dušana Gregorina (9. 2. 2019) - zmagovalka Laura Papič
   
2018
  Emonski veseli december - zmagovalka Bojana Jerič
     1. turnir (14. 12. 2018) - zmagovalka Bojana Jerič
     2. turnir (21. 12. 2018) - zmagovalec Vojko Kuk
     3. turnir (28. 12. 2018) - zmagovalec Robert Trauner
   
  Štajersko-Koroška liga - zmagovalka Bojana Jerič
     1. turnir (26. 1. 2018) - zmagovalec Igor Radolič
     2. turnir (16. 2. 2018) - zmagovalec Rudolf Pučko
     3. turnir (9. 3. 2018) - zmagovalec Jože Bregar
     4. turnir (13. 4. 2018) - zmagovalec Rudolf Pučko
     5. turnir (25. 5. 2018) - zmagovalec Stanko Kodba
     6. turnir (8. 6. 2018) - zmagovalec Toni Duler
     7. turnir (28. 9. 2018) - zmagovalec Iztok Drev
     8. turnir (12. 10. 2018) - zmagovalec Branko Šijanec
     9. turnir (9. 11. 2018) - zmagovalka Bojana Jerič
     10. turnir (15. 12. 2018) - zmagovalec Josip Ajd
   
  Osrednjeslovenska liga - zmagovalec Fikret Lakič
     1. turnir (9. 2. 2018) - zmagovalec Marko Rihar
     2. turnir (22. 3. 2018) - zmagovalka Bojana Jerič
     3. turnir (10. 5. 2018) - zmagovalec Tomislav Petelin
     4. turnir (13. 9. 2018) - zmagovalec Fikret Lakić
     5. turnir (11. 10. 2018) - zmagovalec Tomislav Petelin
     6. turnir (30. 11. 2018) - zmagovalec Tomislav Petelin
   
  Dobrodelni turnir (30. 11. 2018) - zmagovalec Adi Dečman
   
  Odprto prvenstvo občine Hoče-Slivnica (15. 9. 2018) - zmagovalka Bojana Jerič
   
  Odprto prvenstvo Škofljice (7. 9. 2018) - zmagovalec Janez Goršič
   
  Emonski večeri- zmagovalka  Bojana Jerič
    1. turnir (17. 8. 2018) - zmagovec Vojko Kuk
    2. turnir (24. 8. 2018) - zmagovalec Marko Rihar
    3. turnir (31. 8. 2018) - zmagovalec Fikret Lakić
   
  Odprto prvenstvo Rogatca (26. 8. 2018) - zmagovalec Samo Karat
   
  Summer Night (27. 7. 2018) - zmagovalec Evald Ule
   
  Odprto prvenstvo Rogaške Slatine (29. 7. 2018) - zmagovalec Tomo Petelin
   
  Poletni ponedeljki
     1. turnir (2. 7. 2018) - zmagovalec Rudi Pučko
     2. turnir (16. 7. 2018) - zmagovalec Stanko Lotrič
     3. turnir (6. 8. 2018) - zmagovalec Stanko Lotrič
     4. turnir (20. 8. 2018) - zmagovalka Tanja Hajnšek
   
  Gorenjska liga - zmagovalec Zoran Majcen
      1. turnir (26. 1. 2018) - zmagovalec Janko Macuh
      2. turnir (16. 2. 2018) - zmagovalec Janko Hvasti
      3. turnir (9. 3. 2018) - zmagovalec Zoran Majcen
      4. turnir (30. 3. 2018) - zmagovalka Laura Papič
      5. turnir (20. 4. 2018) - zmagovalec Edo Kahrič
      6. turnir (27. 4. 2018) - zmagovalka Alenka Špacapan
   
  Tradicionalni turnir v Pivnici Union (13. 4. 2018) - zmagovalec Janez Kovač
   
  Odprto prvenstvo štajerske (31. 3. 2018) - zmagovalka Bojana Jerič
 
2017
  Novoletni tarok pokal - zmagovalec Marjan Orož
   
  Dobrodelni turnir (8. 12. 2017) - zmagovalec Rajko Mak
   
  Tradicionalni turnir v Pivnici Union (10. 11. 2017) - zmagovalka Bojana Jerič
   
  Štajersko-Koroška liga - zmagovalka Bojana Jerič
     1. turnir (20. 1. 2017) - zmagovalka Bojana Jerič
     2. turnir (17. 2. 2017) - zmagovalec Boris Jug
     3. turnir (10. 3. 2017) - zmagovalka Bojana Jerič
     4. turnir (14. 4. 2017) - zmagovalec Milan Korez
     5. turnir (19. 5. 2017) - zmagovalec Sašo Štante
     6. turnir (9. 6. 2017) - zmagovalec Jože Kodrič
     7. turnir (15. 9. 2017) - zmagovalec Jože Bregar
     8. turnir (13. 10. 2017) - zmagovalec Leon Nemšak
     9. turnir (13. 10. 2017) - zmagovalec Zdenko Skitek
   
  Gostilna Bajc - Sinja Gorica (22. 9. 2017) - zmagovalec Franci Plestenjak
   
  Odprto prvenstvo Škofljice (8. 9. 2017) - zmagovalec Zoran Majcen
   
  Odprto prvenstvo Rogatca (27. 8. 2017) - zmagovalec Janez Goršič
   
  Poletni ponedeljki
      1. turnir (10. 7. 2017) - zmagovalka Tanja Hanjšek
      2. turnir (24. 7. 2017) - zmagovalec Janez Goršič
      3. turnir (7. 8. 2017) - zmagovalec Igor Radolič
      4. turnir (21. 8. 2017) - zmagovalec Tomaž Lebar
   
  Odprto prvenstvo Rogaške Slatine (30. 7. 2017) - zmagovalec Darko Plahuta
   
  Summer Night - zmagovalec Zoran Majcen
      1. turnir (15. 6. 2017) - zmagovalec Janez Goršič
      2. turnir (22. 6. 2017) - zmagovalec Janez Kovač
      3. turnir (29. 6. 2017) - zmagovalka Bojana Jerič
      4. turnir (6. 7. 2017) - zmagovalec Srečko Porenta
      5. turnir (13. 7. 2017) - zmagovalec Jože Hočevar
   
  Osrednjeslovenska liga - zmagovalec Rok Križ
      1. turnir (Ljubljana, Pivnica union, 28. 10. 2016) - zmagovalec Rok Križ
      2. turnir (Ljubljana, Gostilna Vrbinc, 25. 11. 2016) - zmagovalec Ignac Hribar
      3. turnir (Mengeš, Picerija Siena, 24. 2. 2017) - zmagovalec Evald Ule
      4. turnir (Kočevje, Pension Jezero - Tušek, 17. 6. 2017) - zmagovalec Jože Lavrič
 
  Gorenjska liga - zmagovalec Zoran Majcen
      6. turnir (5. 5. 2017) - zmagovalec Zoran Majcen
      5. turnir (14. 4. 2017) - zmagovalec Vinko Škofic
      4. turnir (31. 3. 2017) - zmagovalec Jakob Piskernik
      3. turnir (10. 3. 2017) - zmagovalec Evald Ule
      2. turnir (17. 2. 2017) - zmagovalec Marjan Rus
      1. turnir (20. 1. 2017) - zmagovalec Zoran Majcen
   
  Tradicionalni turnir v Pivnici Union (20. 4. 2017) - zmagovalec Renato Veselič
   
  Odprto prvenstvo štajerske (1. 4. 2017) - zmagovalec Iztok Drev
   
  Odprti turnir Društva tarok Škofljica na Pijavi Gorici (24. 3. 2017)- zmagovalec Rok Peterman
   
 
2016
  12. novoletni tarok pokal - zmagovalec Janez Goršič
      1. turnir (22. 12. 2016) - zmagovalka Petra Mežnar
      2. turnir (29. 12. 2016) - zmagovalec Zoran Majcen
      4. turnir (5. 1. 2017) - zmagovalec Danijel Brcko
   
  Štajersko-Koroška liga - zmagovalec Stanko Kodba
     1. turnir (15. 1. 2016) - zmagovalec Janez Goršič
     2. turnir (19. 2. 2016) - zmagovalec Dušan Banko
     3. turnir (11. 3. 2016) - zmagovalec Štefan Mumlek
     4. turnir (8. 4. 2016) - zmagovalec Stanko Lotrič
     5. turnir (13. 5. 2016) - zmagovalec Stanko Kodba
     6. turnir (10. 6. 2016) - zmagovalec Franc Lampret
     7. turnir (14. 10. 2016) - zmagovalec Stanko Kodba
     8. turnir (4. 11. 2016) - zmagovalec Jože Kodrič
     9. turnir (10. 12. 2016) - zmagovalec Toni Duler
   
  Osrednjeslovenska liga - po dveh turnirjih vodi Rok Križ
      1. turnir (Ljubljana, Pivnica Union, 28. 10. 2016) - zmagovalec Rok Križ
      2. turnir (Ljubljana, Gostilna Vrbinc, 25. 11. 2016) - zmagovalec Ignac Hribar
   
  Odprto prvenstvo Škofljice (2. 9. 2016) - zmagovalec Anton Kovač
   
  Odprto prvenstvo občine Rogatec (28. 8. 2016) - zmagovalec Boško Randjelovič
   
  Pokal občine Rogaška Slatina (24. 7. 2016) - zmagovalec Srečko Boršič
   
  Poletni ponedeljki
      1. turnir (4. 7. 2016) - zmagovalka Bojana Jerič
      2. turnir (18. 7. 2016) - zmagovalec Fredi Hasemali
      3. turnir (1. 8. 2016) - zmagovalec Slavko Ivekovič
      4. turnir (22. 8. 2016) - zmagovalka Bojana Jerič
   
  Summer Night 2016 - zmagovalec Lado Gorenc
      1. turnir (17. 6. 2016) - zmagovalec Zoran Majcen
      2. turnir (24. 6. 2016) - zmagovalec Srečko Porenta
      3. turnir (1. 7. 2016) - zmagovalec Miloš Kozjek
      4. turnir (8. 7. 2016) - zmagovalec Milan Perovšek
      5. turnir (15. 7. 2016) - zmagovalec Lado Gorenc
   
  Gorenjska liga - zmagovalec Bojan Makovec
      1. turnir (29. 1. 2016) - zmagovalec Bojan Makovec
      2. turnir (25. 2. 2016) - zmagovalec Danijel Rožman
      3. turnir (25. 3. 2016) - zmagovalec Bojan Makovec
      4. turnir (8. 4. 2016) - zmagovalec Marjan Čufer
      5. turnir (18. 4. 2016) - zmagovalec Zoran Majcen
      6. turnir (6. 5. 2016) - zmagovalec Bojan Makovec
   
  Odprto prvenstvo štajerske - zmagovalec Rudolf Pučko
   
  VIP turnir v Pivnici Union (14. 4. 2016) - zmagovalec Franc Škedelj
 
  Odprti turnir Društva tarok Škofljica na Pijavi Gorici - zmagovalec Cvetko Štimac
   
2015
  11. novoletni tarok pokal - zmagovalec Silvester Koranter
   
  Dolenjska liga - zmagovalec Simon Pučko
   
  Dobrodelni turnir v taroku (Hoče) - zmagovalka Lidija Tušek
   
  Turnir v Železnikih (17. 10. 2015) - zmagovalec Matjaž Dolenc
   
  Odprti turnir v Pivnici Union (16. 10. 2015) - zmagovalec Franc Bizjak
   
  Odprto prvenstvo občine Hoče-Slivnica (19. 9. 2013) - zmagovalec Josip Ajd
   
  Odprto prvenstvo Škofljice (4. 9. 2015) - zmagovalec Franc Bizjak
   
  Revija taroka - Trebnje (28. in 29. 8. 2015) - zmagovalec Fikret Lakič
   
  Odprti turnir TDRR ob prazniku občine Rogatec - zmagovalec Srečko Boršič
   
  Odprti turnir TDRR ob prazniku občine Rogaška Slatina - zmagovalec Milan Korez
   
  Summer Night 2015 - zmagovalec Zoran Majcen
   
  MARIBOR OPEN 2015 v taroku - zmagovalec Marjan Tacer
   
  Odprto prvenstvo občine POLZELA - zmagovalec Bojan Žolnir
   
  Štajerska liga - zmagovalec Boris Jug
   
  Odprto prvenstvo štajerske - zmagovalec Peter Mrđen
   
  Gorenjska liga - zmagovalec Marjan Rus
      1. turnir (30. 1. 2015) - zmagovalec Marjan Rus
      2. turnir (20. 2. 2015) - zmagovalec Samo Medved
      3. turnir (6. 3. 2015) - zmagovalec Marjan Rus
      4. turnir (20. 3. 2015) - zmagovalec Franc Šifrer
      5. turnir (3. 4. 2015) - zmagovalec Bojan Makovec
      6. turnir (17. 4. 2015) - zmagovalec Henrik Peternelj
   
  Odprto prvenstvo KOROŠKE - zmagovalec Dušan Banko
   
  Odprti turnir v Pivnici Union - zmagovalec Edo Kahrič
   
2014
  Dobrodelni turnir v taroku (Hoče) - zmagovalec Albin Voh
   
  Štajerska liga - zmagovalec Rudolf Pučko
   
  Tarok turnir v Železnikih 18. 10. 2014 - zmagovalec Henrik Peternelj
   
  18. turnir primorsko-notranjske regije - zmagovalec Stojan Žorž
   
  Liga Poletje - zmagovalec Fredi Hasemali
 
  Odprto prvenstvo Škofljice (5. 9. 2014) - zmagovalec Cvetko Štimac
 
  Summer Night 2014 - zmagovalec Stane Cilenšek
 
  Odprto prvenstvo štajerske - zmagovalec Ivan Šarfer
   
  Gorenjska liga - zmagovalec Bojan Makovec
      1. turnir (17. 1. 2014) - zmagovalec Jožef Lipnik ml.
      2. turnir (31. 1. 2014) - zmagovalec Ciril Bizjak ml.
      3. turnir (21. 2. 2014) - zmagovalec Bojan Makovec
      4. turnir (7. 3. 2014) - zmagovalec Bojan Makovec
      5. turnir (21. 3. 2014) - zmagovalec Silvester Koranter
      6. turnir (11. 4. 2014) - zmagovalec Miloš Nikolič
   
  Liga Ponedeljek - zmagovalec Marjan Ficko
 
  Odprto prvenstvo Koroške v taroku (Prevalje, 18. 1. 2014) - zmagovalec Stanko Kodba
 
2013
  Spominski turnir v taroku (Hoče)- zmagovalec Franc Lampret
 
  Dobrodelni turnir v taroku (Hoče)- zmagovalec Danilo Križanič
 
  IX. NOVOLETNI TAROK POKAL 2013 - zmagovalec Edo Kahrič
      1. turnir (28. 11. 2013) - zmagovalec Slavko Šalamun
      2. turnir (5. 12. 2013) - zmagovalec Ciril Bizjak
      3. turnir (12. 12. 2013) - zmagovalec Franc Smrdel
 
  Odprto prvenstvo KRANJA (22. 11. 2013) - zmagovalec Stane Krajnik
 
  Dolenjska liga - zmagovalec Franc Skubic
     1. turnir (3. 10. 2013) - zmagovalka Bojan Štern
     2. turnir (10. 10. 2013) - zmagovalec Stane Višček
     3. turnir (17. 10. 2013) - zmagovalec Stane Višček
     4. turnir (24. 10. 2013) - zmagovalec Maks Lokar
     5. turnir (30. 10. 2013) - zmagovalec Ignac Hribar
     6. turnir (7. 11. 2013) - zmagovalec Vinko Berce
     7. turnir (14. 11. 2013) - zmagovalec Maks Lokar
     8. turnir (21. 11. 2013) - zmagovalec Franc Skubic
 
  Nočni turnir, PIK Trebnje (18. 10. 2013) - zmagovalec Samo Medved
 
  Odprto prvenstvo občine Hoče-Slivnica (21. 9. 2013) - zmagovalec Stanko Kodba
 
  Tarok turnir v Mengeški koči (7. 9. 2013)- zmagovalec Marjan Hribar
 
  Tarok turnir v Železnikih 31. 8. 2013 - zmagovalka Urška Mohorič
 
  Revija taroka Osilnica 13. - 14. 7. 2013 - zmagovalec Jure Stegnar
 
  Summer Night 2013 - zmagovalec Rok Križ
      1. turnir (21. 6. 2013) - zmagovalec Jože Hočevar
      2. turnir (28. 6. 2013) - zmagovalec Cvetko Štimac
      3. turnir (5. 7. 2013) - zmagovalec Marjan Štimac
      4. turnir (12. 7. 2013) - zmagovalec Cvetko Štimac
      5. turnir (19. 7. 2013) - zmagovalec Marjan Gorjup
 
  Pokal Konga - zmagovalec Slavko Šalamun
 
  Štajerska liga - zmagovalec Danilo Križanič
      1. turnir (29. 3. 2013) - zmagovalec Fredi Hasemali
      2. turnir (12. 4. 2013) - zmagovalec Leon Nemšak
      3. turnir (31. 5. 2013) - zmagovalec Mišo Toplak
      4. turnir (14. 6. 2013) - zmagovalec Danilo Križanič
      5. turnir (28. 6. 2013) - zmagovalec Danilo Križanič
      6. turnir (19. 10. 2013) - zmagovalec Anton Merkuš
 
  Turnir ob 10. obletnici ustanovitve TARZS - zmagovalec Frane Klemenčič
 
  Odprto prvenstvo v Hotelu Kongo (DTŠ) - zmagovalec Ule Evald
     1. turnir (3. 4. 2013) - zmagovalec Evald Ule
     2. turnir (10. 4. 2013) - zmagovalec Evald Ule
     3. turnir (24. 4. 2013) - zmagovalec Evald Ule
 
  Odprto prvenstvo Štajerske (6. 4. 2013) - zmagovalec Stanko Lotrič
 
  Odprto prvenstvo Koroške- zmagovalec Zdenko Skitek
 
2012
  Spominski turnir v taroku (Hoče)- zmagovalec Danilo Križanič
   
  Dobrodelni turnir v taroku (Hoče)- zmagovalec Ivan Jelakovič
   
  VIII. NOVOLETNI TAROK POKAL 2012 - zmagovalec Fikret Lakič
      1. turnir (6. 12. 2012) - zmagovalec Matej Kraševec
      2. turnir (13. 12. 2012) - zmagovalec Cvetko Štimac
      3. turnir (20. 12. 2012) - zmagovalec Karol Rozman
   
  Liga taroka v Mengšu - zmagovalec Henrik Peternelj
      1. turnir (30. 11. 2012) - zmagovalec Duračković Sead
      2. turnir (7. 12. 2012) - zmagovalec Henrik Peternelj
      3. turnir (14. 12. 2012) - zmagovalec Ignac Hribar
      4. turnir (21. 12. 2012) - zmagovalec Bojan Makovec
      5. turnir (4. 1. 2013) - zmagovalec Rajko Kimovec
      6. turnir (19. 1. 2013) - zmagovalec Henrik Peternelj
      7. turnir (25. 1. 2013) - zmagovalec Bojan Makovec
   
  Dolenjska liga - zmagovalec Milan Perovšek
     1. turnir (15. 11. 2012) - zmagovalka Manja Maksimovič
     2. turnir (22. 11. 2012) - zmagovalec Simon Pučko
     3. turnir (29. 11. 2012) - zmagovalec Stane Višček
     4. turnir (6. 12. 2012) - zmagovalec Milan Perovšek
     5. turnir (13. 12. 2012) - zmagovalec Samo Medved
     6. turnir (20. 12. 2012) - zmagovalec Maks Lokar
     7. turnir (27. 12. 2012) - zmagovalec Ignac Hribar
   
  Tarok turnir v Mengeški koči (29. 9. 2012)- zmagovalec Andrej Anderle
   
  Odprto prvenstvo občine Hoče-Slivnica (22. 9. 2012) - zmagovalec Janez Goršič
   
  Štajerska liga - zmagovalec Leo Krajnc
      1. turnir (13. 4. 2012) - zmagovalec Rudolf Pučko
      2. turnir (18. 5. 2012) - zmagovalec Ivan Jelakovič
      3. turnir (1. 6. 2012) - zmagovalec Leo Krajnc
      4. turnir (15. 6. 2012) - zmagovalec Drago Beg
      5. turnir (14. 9. 2012) - zmagovalec Marjan Kokot
      6. turnir (22. 9. 2012) - zmagovalec Janez Goršič
   
  Tarok turnir v Železnikih 22. 9. 2012 - zmagovalec Silvester Koranter
   
  16. odprto prvenstvo Primorsko-notranjske regije, 14. 9. 2012 - zmagovalec Danilo Brajdot!
 

Postojnsko športno društvo EPIC je v hotelu ŠPORT izvedlo 16. odprto prvenstvo Primorske regije v taroku, ki je bilo istočasno memorialno tekmovanje v spomin na pokojne odlične igralce Lavriča, Miliča, Fiegla in Repiča.

Tradicionalnega turnirja se je udeležilo 21 igralcev iz desetih mest, med njimi pa žal nobenega iz piranskega, izolskega in tolminskega društva. Dvanajsti zmagovalcev je postal Danilo Brajdot iz Nove Gorice (ŠD Epic), ki je edini zmagal v vseh treh krogih. Drugo in tretje mesto sta zasedla igralca iz Ivančne Gorice Nikolaj Erjavec, nekdanji predsednik TZS ter Franc Klemenčič. Naslednja mesta so osvojili B. Humar (ŠD Epic), I. Ule (Borovnica),M. Kraševec in I. Kebe  (Cerknica) ter  Simona Bajc (ŠD Epic), ki je prejela tudi nagrado za  najboljšo igralko turnirja.

  Summer Night 2012 - zmagovalec Miloš Kozjek
      1. turnir (27. 7. 2012) - zmagovalec Evald Ule
      2. turnir (3. 8. 2012) - zmagovalec Marjan Dagarin
      3. turnir (10. 8. 2012) - zmagovalec Fikret Lakič
      4. turnir (17. 8. 2012) - zmagovalec Matej Kraševec
      5. turnir (24. 8. 2012) - zmagovalec Ciril Bizjak
   
  Odprto prvenstvo Štajerske (23. 6. 2012) - zmagovalec Nikolaj Mastnak
   
  ODPRTI POKAL GALAKSIJE 25. 2. 2012 - Zmagovalec Jure Stegnar
 
2011
  Dolenjska liga - zmagovalka Manja Maksimovič
     1. turnir (24. 11. 2011) - zmagovalka Manja Maksimovič
     2. turnir (1. 12. 2011) - zmagovalka Manja Maksimovič
     3. turnir (8. 12. 2011) - zmagovalec Lado Mrvar
     4. turnir (15. 12. 2011) - zmagovalka Manja Maksimovič
     5. turnir (22. 12. 2011) - zmagovalec Stane Višček
     6. turnir (29. 12. 2011) - zmagovalka Manja Maksimovič
     7. turnir (12. 1. 2012) - zmagovalka Manja Maksimovič
     8. turnir (19. 1. 2012) - zmagovalec Lado Mrvar
   
  VII. NOVOLETNI TAROK POKAL 2011 - zmagovalka Manja Maksimovič
      1. turnir (9. 12. 2011) - zmagovalka Manja Maksimovič
      2. turnir (16. 12. 2011) - zmagovalka Manja Maksimovič
      3. turnir (6. 1. 2012) - zmagovalec Henrik Peternelj
   
  Memorialni turnir v taroku (Pagat Hoče-Slivnica) - zmagovalec Rudolf Pučko
  Odprti božično-novoletni humanitarni turnir - zmagovalec Stanko Kodba
   
  Odprto občinsko prvenstvo Hoče-Slivnica v taroku (22. 9. 2011) - zmagovalec Stanko Kodba
   
  Štajerska liga - zmagovalec Boris Jug
      1. turnir (1. 4. 2011) - zmagovalka Tanja Hajnšek
      2. turnir (13. 5. 2011) - zmagovalec Boris Jug
      3. turnir (27. 5. 2011) - zmagovalec Boris Jelen
      4. turnir (10. 6. 2011) - zmagovalka Tanja Hajnšek
      5. turnir (9. 9. 2011) - zmagovalec - Henrik Peternelj
      6. turnir (12. 11. 2011) - zmagovalec - Ivan Jelakovič
   
  VIP turnir Osilnica (9. 7. 2011) - zmagovalec Leon Nemšak
   
  Summer Night 2011 - zmagovalec Cvetko Štimac
      1. turnir (17. 6. 2011) - zmagovalec Srečko Porenta
      2. turnir (24. 6. 2011) - zmagovalec Stane Cilenšek
      3. turnir (1. 7. 2011) - zmagovalec Jože Lavrič
      4. turnir (8. 7. 2011) - zmagovalec Ilija Milanovič
      5. turnir (15. 7. 2011) - zmagovalec Bojan Makovec
   
  Odprto prvenstvo Štajerske (18. 6. 2011) - zmagovalec Samo Medved
   
  III. odprto prvenstvo Postojne v taroku za ženske - zmagovalka Irena Marsenič
   
  ODPRTI POKAL GALAKSIJE 8. 1. 2011 - Zmagovalec Marjan Orož
 
2010
  VI. NOVOLETNI TAROK POKAL 2010 - zmagovalec Samo Karat
      3. turnir (23. 12. 2010) - zmagovalec Silvester Koranter
      2. turnir (16. 12. 2010) - zmagovalec Franc Volf
      1. turnir (9. 12. 2010) - zmagovalka Petra Mežnar
   
  Summer Night 2010 - zmagovalec Cvetko Štimac
      1. turnir (11. 6. 2010) - zmagovalec Fikret Lakič
      2. turnir (17. 6. 2010) - zmagovalec Sead Duračkovič
      3. turnir (2. 7. 2010) - zmagovalec Cvetko Štimac
      4. turnir (9. 7. 2010) - zmagovalec Franc Volf
      5. turnir (16. 7. 2010) - zmagovalec Cvetko Štimac
   
  Odprto prvenstvo Štajerske (19. 6. 2010) - zmagovalec Stanko Kodba
   
  Štajerska liga - zmagovalec Janez Goršič
 
2009
  ODPRTI BOŽIČNO- NOVOLETNI MEMORIALNI TURNIR V TAROKU - Zmagovalec Milan Perovšek
   
  ODPRTI BOŽIČNO- NOVOLETNI HUMANITARNI TURNIR V TAROKU - Zmagovalec Zlatko Zadravec
   
  V. NOVOLETNI TAROK POKAL 2009 - zmagovalec Miloš Kozjek
    1. turnir (9. 12. 2009) - zmagovalec Anton Ahac
    2. turnir (15. 12. 2009) - zmagovalec Miloš Kozjek
    3. turnir (29. 12. 2009) - zmagovalec Fikret Lakič
   
  PRVAK PRIMORSKO NOTRANJSKE REGIJE - Domagoj Šutalo
   

Na 13. tradicionalnem turnirju v postojnskem EPICENTRU, istočasno tudi memorialu Slavka Miliča in Itala Fiegla, je med  33 igralci iz štirih društev, med njimi so bili tudi mond mojster, trije mojstri in sedem igralcev I. kategorije, zmagal Ormožan Domagoj Šutalo, pred domačinoma Žoržem im Markičem, sledili pa so Medved (Ormož), Groznik in Bergoč (EPIC)…. Med ženskami je bila najuspešnejša Progarjeva (EPIC), ki je osvojila 9.mesto. Turnir je odprl postojnski župan G.Verbič, najboljše pa sta nagradila Občina Postojna in družba EPIC.

   
  PRVAK DOLENJSKE - Uroš Jenčič
       1. turnir (15.10.2009) - zmagovalec Uroš Jenčič
       2. turnir (22.10.2009) - zmagovalec Silvester Koranter
       3. turnir (29.10.2009) - zmagovalec Miloš Kozjek
       4. turnir (5.11.2009) - zmagovalec Edo Kahrič
       5. turnir (12.11.2009) - zmagovalec Silvester Koranter
       6. turnir (19.11.2009) - zmagovalec Henrik Peternelj
   
  Odprti turnir v taroku Željne, 12. 9. 2008 - Zmagovalka Manja Maksimovič
   
  PRVAK ŠTAJERSKE - Leon Nemšak
       14.11.2009: Pagat Hoče - zmagovalec Milko Frajzman
       30.10.2009: TIM Laško - zmagovalec Leon Nemšak
       11.09.2009: DDI »Štraus« Ormož - zmagovalec Stanko Kodba
      22.05.2009: Valat Rimske Toplice - zmagovalec Drago Beg
      24.04.2009: DDI »Štraus« Ormož - zmagovalec Stanko Lotrič
   
  Summer Night 2009 - zmagovalec Rok Križ
      1. turnir (19. 6. 2009) - zmagovalka Tina Jerič
      2. turnir (3. 7. 2009) - zmagovalec Rok Križ
      3. turnir (10. 7. 2009) - zmagovalec Robert Drstvenšek
      4. turnir (17. 7. 2009) - zmagovalec Maks Lokar
      5. turnir (24. 7. 2009) - zmagovalec Samo Medved
   
  PRVO NEURADNO DRŽAVNO PRVENSTVO ZA ŽENSKE
   

Udeležilo se ga je sicer skromno število igralk-15 jih je bilo in to iz petih društev. Slavila je domačinka Irena Marsenič (EPIC), pred Bojano Jerič (TDL), Ljubico Žvab (DUI), Tino Jerič in Nado Lončar (obe TDL) itd. Ekipno so bile najuspešnejše igralke TDL iz Ljubljane, pred postojnskim EPICom in Izolskim DUI.

   
  LEON NEMŠAK - PRVAK ODPRTEGA PRVENSTVA ŠTAJERSKE
   
  Odprti tarok turnir Ribnica 21. 3. 2009 - zmagovalec Franci Godnjavec
  ODPRTI POKAL GALAKSIJE 28. 2. 2009 - Zmagovalec Boško Randjelovič
   
2008
 

ODPRTI  BOŽIČNO NOVOLETNI TAROK TURNIR MEMORIAL FRANCA ČEHA - Zmagovalec Cvetko Štimac

 

ODPRTI BOŽIČNO- NOVOLETNI HUMANITARNI TURNIR V TAROKU - Zmagovalec Samo Medved

  IV. NOVOLETNI TAROK POKAL 2008 - Zmagovalec Ignac Hribar
  CIRIL BIZJAK ml. - PRVAK PRIMORSKO - NOTRANJSKE REGIJE
  BORIS JUG - PRVAK ŠTAJERSKE
  FRANE KLEMENČIČ - PRVAK DOLENJSKE
  Odprti turnir v taroku Željne, 13. 9. 2008 - Zmagovalec Franc Skubic
  Summer night 2008 - Zmagovalka Manja Maksimovič
 
2007
  III. NOVOLETNI TAROK POKAL 2007 - Zmagovalec Italo Fiegl
  III. memorial Slavka Miliča - Zmagovalec Silvester Koranter
  "Summer Night" 2. turnir - Zmagovalec Anton Marenče
  "Summer Night" 1. turnir - Zmagovalec Milan Perovšek
  Prvomajski turnir "Jerbas 2007" - Zmagovalec Jože Hočevar
 
2006
  II. NOVOLETNI TAROK POKAL "JERBAS 2006" - Zmagovalec Robert Hartman
  Turnir - Obala 2006 - Zmagovalec Srečko Godec
  VELIKI POKAL MESTA MARIBOR - Zmagovalec Fredi Hasemali
  STOJAN ŽORŽ - PRVAK ŠTAJERSKE
   
2005
  I. NOVOLETNI POKAL "JERBAS 2005"
 
  BRANKO MAKSIMOVIČ – PRVAK DOLENJSKE
  MAKS DOLENC – PRVAK MILIČEVEGA MEMORIALA