Podatki o članih Tarok zveze Slovenije

zap.št. Oznaka Naziv Naslov Pošta Kontaktna oseba GSM/e-mail/net
  TARZS

Tarok zveza Slovenije

Potrčeva cesta 53 2250 Ptuj Peter Starkl 041/795-900
sprogla@gmail.com
1 TDK Tarok društvo Kranj Podreča 47a 4211 Mavčiče

Henrik Peternelj

041/715-514
henrik.peternelj@kron-telekom.si
2 VAL Valat Rimske Toplice Globoko 8č 3272 Rimske Toplice Boško Randjelovič 031/725-042,
marijarandjelovic52@gmail.com, ValatRT@gmail.com
3 TDL Tarok društvo Ljubljana Jezerska ulica 5 1000 Ljubljana Jože Hočevar 041/650-161
hocevar.joze@siol.net
4 ORM Tarok društvo Ormož "Štraus" Dobravska 7 2270 Ormož Nemšak Leon
Munda Marjan
041/363-856, nemsak.leon@gmail.com
031/313-531, marjan.munda@gmail.com
5 EPI ŠD Epic Kosovelova 8e 6230 Postojna Edvard Progar 041/656-275
edvard.sd.epic@gmail.com
6 KVC Družabno društvo Kaval Cesta na Ostrožno 24 3000 Celje Bojan Žolnir 051/610-796
bojan.zolnir@gmail.com
7 PAH Društvo za družabne igre PAGAT Hoče-Slivnica Pohorska cesta 20 2311 Hoče Anton Merkuš 041/636-677,
antonmerkus@gmail.com
8 MEL Športno društvo Mega Laško Spodnja Rečica 161 3270 Laško Jurij Pristovnik 041/788-453
sd.mega.lasko@gmail.com
9 DUI Društvo upokojencev Izola C. Proletarskih brigad 21 6310 Izola Marija Bolje 041/931-937,
marija.bolje@gmail.com
10 BKP Bridge Klub Tartini Piran Belokriška cesta 15 6320 Portorož Franci Godnjavec 040/258-932,
franci.godnjavec@gmail.com
11 HKR Balinarski klub Huje Župančičeva 10 4000  Kranj Marjan Rus 031/346-931,
rus.marjan@yahoo.com
12 PIK Tarok klub PIK Trebnje Podjetniška ulica 13 8210 Trebnje Ladislav Mrvar 040/727-616
hribar.nace@siol.net
13 KTK Kočevski tarok klub Kočevje Mahovnik 15 1330 Kočevje Miro Ožbolt 041/627-650
miro.ozbolt@omid.si
14 DTŠ Društvo tarok Škofljica Vrh nad Želimljami 13 1291 Škofljica Drago Gaspari
Marijan Jamnik
041/618-072, drago.gaspari@gmail.com
031/530-901, marijan.jamnik@siol.net
15 ŠDP Športno društvo Pesje,
sekcija tarok
Podgorska cesta 1 3320 Velenje Fabijan Grobelnik
Grega Veithauser
Franc Hribernik
sportno.drustvo.pesje@gmail.com
041/669 645, hribko@siol.net
16 TRR Tarok društvo Rogatec-Rogaška Celjska cesta 58 3252 Rogatec Leopold Plavčak 031/306 428, plavcakleopold@gmail.com
17 TDP Tarok društvo XXI. Ptuj Potrčeva 53 2250 Ptuj Peter Starkl 041/ 795-900
sprogla@gmail.com
18 TSK Športno društvo Kelt Prevalje, tarok sekcija Koroške Trg 39 2391 Prevaljje Zdenko Skitek 040/880-706,
zdenko.skitek@gmail.com
19 ŠPO Šahovsko društvo Posočje Poljubinj 24e 5220 Tolmin Gregor Podgornik 040/800-402
sahtolmin@gmail.com
20 TPK Tarok in poker klub Celje Mariborska cesta 86 3000 Celje Matjaž Kukovič  
21 TKM Odbojkarski klub Mengo, tarok sekcija Kolodvorska 5 1234 Mengeš France Bevk 041/325-875
france.bevk25@gmail.com
22 TSM Društvo upokojencev Malečnik, tarok sekcija Celestrina 1 2229 Malečnik Štefan Somer 070/850-766
23 ŠDS Športno društvo Stična, sekcija za tarok Stična 135 1295 Ivančna Gorica Stane Cilenšek 041/471-492
stane.cilensek1@gmail.com
24 TMB Tarok klub Maribor Tržaška cesta 40 2000 Maribor Stanko Kodba 041/833-154
stanko.kepec@gmail.com
25 EMO Tarok društvo Emona Linhartova cesta 47a 1000 Ljubljana Sead Duračkovič 041/708-393
infotdemona@gmail.com
26 TAG Športno društvo tarok Tagoss Lože Lože 57 5271 Vipava Simon Nabergoj 041/680-030
sdtarok.tagoss.loze@gmail.com