Foto utrinki

 

Na tej strani si lahko ogledate nekaj utrinkov posameznih tekmovanj in ostalih uradnih dogodkov, ki smo jih ujeli pred pričetkom, med igro, podelitvami priznanj...

  2020 - 2022  
  Osilnica, 23. 4. 2022 Ekipno - Rogatec, 9. 4. 2022
     
     
  Kranj, 26. 3. 2022 Maribor, 12. 3. 2022
     
     
  Tremerje, 29. 2. 2020 Tremerje, 15. 2. 2020
     
     
  Tremerje, 25. 1. 2020 Trebnje, 11. 1. 2020
     
     
  2019  
  Super masters, Portorož, 7. 12. 2019 MASTERS-Lavrica, 30. 11. 2019
  Cvetkovci, 16. 11. 2019 Ptuj, 26. 10. 2019
  Ljubljana, 5. 10. 2019 Finale pokala - podelitev pokalov Ljubljana, 5. 10. 2019
  Prevalje, 21. 9. 2019 Ekipno, Laško, 25. 5. 2019
  Rogatec, 11. 5. 2019 Skupščina TARZS, 13. 4. 2019
  Kranj, 13. 4. 2019 Osilnica, 30. 3. 2019
  Tremerje, 9. 3. 2019 Maribor, 2. 2. 2019
  Tremerje, 19. 1. 2019 Trebnje, 5. 1. 2019
     
  2018  
  Super masters, Vipava, 8. 12. 2018 MASTERS, Postojna, 1. 12. 2018
  Hoče, 17. 11. 2018 Ptuj, 20. 10. 2018
  Finale pokala - podelitev pokalov Ptuj, 20. 10. 2018 Štorovje, 6. 10. 2018
  Muljava, 22. 9. 2018 Ekipno, Laško, 29. 5. 2018
  Tremerje, 12. 5. 2018 Prevalje, 21. 4. 2018
  Kranj, 7. 4. 2018 Osilnica, 17. 3. 2018
  Cvetkovci, 3. 3. 2018 Rogatec, 3. 2. 2018
  Rimske Toplice, 20. 1. 2018 Grosuplje, 6. 1. 2018
     
  2017  
  SUPER MASTERS (30), Postojna, 16. 12. 2017 Masters (90), Laško, 9. 12. 2017
  Laško, 2. 12. 2017 Tremerje, 18. 11. 2017
  Trebnje, Tremerje, finale za POKAL TARZS, 21. 10. in 18. 11. 2017 Trebnje, 21. 10. 2017
  Osilnica, 7. 10. 2017 Ekipno, Ravne na Koroškem, 13. 5. 2017
  Prevalje, 22. 4. 2017 Kranj, 8. 4. 2017
  Skupščina TARZS, Rogatec, 18. 3. 2017 Rogatec, 18. 3. 2017
  Grosuplje, 4. 3. 2017 Cvetkovci, 11. 2. 2017
  Ptuj, 28. 1. 2017 Laško, 14. 1. 2017
     
  2016  
  MASTERS, Komenda, 3. 12. 2016 Laško, 19. 11. 2016
  Stična, Finale pokala, 5. 11. 2016 Kočevje, 22. 10. 2016
  Cvetkovci, 8. 10. 2016 Ljubljana, 24. 9. 2016
  Prevalje, 10. 9. 2016 Ptuj, 28. 5. 2016
  Ekipno, Laško, 21. 5. 2016 Skupščina TARZS, Kranj, 16. 4. 2016
  Kranj, 16. 4. 2016 Hoče, 2. 4. 2016
  Laško, 5. 3. 2016 Tremerje, 13. 2. 2016
  Rogaška Slatina, 23. 1. 2016 Trebnje, 9. 1. 2016
     
  2015  
  MASTERS, Postojna, 12. 12. 2015 Maribor, 21. 11. 2015
  Trebnje, Finale pokala, 5. 11. 2015 Cvetkovci, 24. 10. 2015
  Komenda, 10. 10. 2015 Ljubljana, 26. 9. 2015
  Prevalje, 12. 9. 2015 Ekipno, Laško, 30. 5. 2015
  Rogatec, 9. 5. 2015 Skupščina, Kranj, 11. 4. 2015
  Kranj, 11. 5. 2015 Kočevje, 28. 3. 2015
  Ptuj, 14. 3. 2015 Tremerje, 14. 2. 2015
  Trebnje, 24. 1. 2015 Laško, 10. 1. 2015
     
  2014  
  MASTERS, Postojna, 13. 12. 2014 Tremerje, 22. 11. 2014
  Celje, Finale pokala, 6. 11. 2014 Cvetkovci, 25. 10. 2014
  Ekipno - Laško, 11. 10. 2014 Rogatec, 27. 9. 2014
  Prevalje, 13. 9. 2014 Ptuj, 31. 5. 2014
  Kočevje, 10. 5. 2014 Skupščina, Kranj, 5. 4. 2014
  Kranj, 5. 4. 2014 Komenda, 15. 3. 2014
  Maribor, 1. 3. 2014 Grosuplje, 15. 2. 2014
  Trebnje, 25. 1. 2014 Laško, 11. 1. 2014
     
  2013  
  Masters, Tremerje - 21. 12. 2013 Grosuplje - 7. 12. 2013
  Rogatec, 30. 11. 2013 Prevalje - 16. 11. 2013
  Laško, Finale pokala, 8. 11. 2013 Cvetkovci - 26. 10. 2013
  Postojna, ekipno prvenstvo, 12. 10. 2013 Kočevje - 28. 9. 2013
  Hoče - 14. 9. 2013 Grosuplje - 25. 5. 2013
  Trebnje - 18. 5. 2013 (Skupščina TARZS) Kranj - 19. 4. 2013
  Laško - 23. 3. 2013 Koper - 2. 3. 2013
  Trebnje - 16. 2. 2013 Laško - 12. 1. 2013
     
  2012  
  MASTERS, Postojna - 1. 12. 2012 Cvetkovci - 22. 11. 2012
  Finale pokala, Beli Križ - 11. 11. 2012 Ptuj - 10. 11. 2012
  Rogatec, ekipno prvenstvo - 20. 10. 2012 Trebnje - 6. 10. 2012
  Kočevje - 26. 5. 2012 Hoče - 12. 5. 2012
  Skupščina TARZS - Kranj, 21. 4. 2012 Kranj - 21. 4. 2012
  Koper - 7. 4. 2012 Velenje - 24. 3. 2012
  Moravče - 10. 3. 2012 Trebnje - 18. 2. 2012
  Laško - 4. 2. 2012 Tremerje - 14. 1. 2012
     
  2011  
  MASTERS, Laško - 3. 12. 2011 Trebnje - 19. 11. 2011
  Finale pokala, Ljubljana - 10. 11. 2011 Moravče, 5. 11. 2011
  Trebnje, ekipno prvenstvo - 22. 10. 2011 Rogaška Slatina - 8. 10. 2011
  Hoče - 21. 5. 2011 Postojna - 7. 5. 2011
  Moravče - 9. 4. 2011 Velenje - 26. 3. 2011
  Laško - 12. 3. 2011 Ormož - 26. 2. 2011
  Laško - 12. 2. 2011 Trebnje - 29. 1. 2011
  Tremerje - 15. 1. 2011  
     
  2010  
  MASTERS, Laško - 4. 12. 2010 Laško - 20. 11. 2010
  Ljubljana - 23. 10. 2010 Osilnica - 2. 10. 2010
  Maribor - 4. 9. 2010 Ljubljana - 5. 6. 2010
  Postojna - 22. 5. 2010 Zbilje - 8. 5. 2010
  Kranj - 24. 4. 2010 Ljubljana - 10. 4. 2010
  Ormož - 13. 3. 2010 Trebnje - 20. 2. 2010
  Laško - 6. 2. 2010  
     
  2009  
  MASTERS, Laško - 5. 12. 2009 Trebnje - 21. 11. 2009
  Finale pokala Grosuplje - 5. 11. 2009 Trebnje - 24. 10. 2009
  Postojna - 3. 10. 2009 - ekipno Ruše - 5. 9. 2009
  Kranj - 13. 6. 2009 Trebnje - 30. 5. 2009
  Ljubljana - 16. 5. 2009 Ormož - 18. 4. 2009
  Postojna - 14. 3. 2009 Pokal Galaksije Trebnje - 28. 2. 2009
  Trebnje - 21. 2. 2009 Laško - 7. 2. 2009
  Trebnje - 31. 1. 2009 Tremerje - 17. 1. 2009
     
  2008  
  MASTERS (Trebnje) - 6. 12. 2008 Trebnje - 22. 11. 2008
  Finale pokala v Ljubljani - 6. 11. 2008 Velike Lašče, 25. 10. 2008
  Postojna - ekipno, 4. 10. 2008 Hoče, 6. 9. 2008
  Kranj, 24. 5. 2008 Postojna, 10. 5. 2008
  Ljubljana, 12. 4. 2008 Ormož - 15. 3. 2008
  Trebnje - 23. 2. 2008 Laško 9. 2. 2008
  Tremerje - 19. 1. 2008  
     
  2007  
  MASTERS - 8. 12. 2007 Skupščina - 17. 11. 2007
  Radovljica - 17. 11. 2007 Finale pokala v Ljubljani - 8. november 2007
  Velike Lašče - 20. 10. 2007 Postojna - 6. 10. 2007 (ekipno)
  Kranj - 22. 9. 2007 Hoče - 8. 9. 2007
  Postojna - 12. 5. 2007 Ljubljana - 14. 4. 2007
  Tremerje - 10. 2. 2007  
       
  2006    
  IV. Festival taroka Bled - 17. - 18. 11. 2006 Skupščina 2006 na Bledu - 17. november 2006
  Velike Lašče - 21. oktober 2006 Zasedanje Škis odbora v Ljubljani - 7. november 2006
  Tremerje - 7. oktober 2006 Finale pokala v Ljubljani - 7. november 2006
  Hoče - 9. september 2006